Ogłoszenia Duszpasterskie –16 luty 2020

Ogłoszenia Duszpasterskie –16 luty 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

6 NIEDZIELA ZWYKŁA

16 luty 2020

 

 1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Jutro po Mszy św. wieczornej o godz. 17:30 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
 3. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

w każdą środę o godz. 19.30 i w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.

 1. Zapraszamy chętnych chłopców i młodzież do grupy ministranckiej. Spotkania w soboty o godz. 9:00 w salce na probostwie.
 2. Młodzież zapraszamy na spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 18:15 do salki na probostwie
 3. Prosimy Parafian, którzy posiadają w domu palmy z ubiegłego roku o przyniesienie do zakrystii w celu spalenia ich na popiół w środę popielcową.
 4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
 5. W dniach 11 – 15 lipca odbędzie się parafialna piesza pielgrzymka szlakiem Orlich Gniazd na Jasną Górę. Trasa: Włodowice- Niegowa- Siedlec- Olsztyn- Częstochowa. Orientacyjny koszt: 190 zł . Zapisy i informacje u ks. Łukasza.
 6. Informujemy o możliwości przekazania 1% podatku na „Boskie Kolonie”. Ulotki z informacją są wyłożone na stoliku z czasopismami. Boskie Kolonie to charytatywne kolonie odbywające się na Mazurach. Tegoroczny turnus odbędzie się w dniach 29 lipca – 11 sierpnia. Zapisy i więcej szczegółów będzie podane wiosną. Pytania można kierować do ks. Łukasza.
 7. Od grudnia 2019 została uruchomiona platforma cyfrowa zapisów internetowych dla narzeczonych narzeczeni.katowicka.pl Ma ona na celu ułatwić narzeczonym sprawne odnajdywanie dogodnych miejsc i terminów nauk przedmałżeńskich oraz spotkań w poradni życia rodzinnego. Więcej informacji w tym adres platformy znajduje się na parafialnej stronie internetowej oraz na stronie Duszpasterstwa Rodzin: www.rodzina.katowicka.pl