Ogłoszenia Duszpasterskie –15 marzec 2020

Ogłoszenia Duszpasterskie –15 marzec 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

15 MARZEC 2020

 

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje i remont naszego kościoła. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

W sobotę od godz. 16.00

  1. W sobotę 21 marca o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci.
  2. W związku z epidemią zostały odwołane nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Odwołane są również spotkania rodziców dzieci przygotowujących się do komunii oraz bierzmowania. Spotkania odbędą się w późniejszym terminie.
  3. Od grudnia 2019 została uruchomiona platforma cyfrowa zapisów internetowych dla narzeczonych narzeczeni.katowicka.pl Ma ona na celu ułatwić narzeczonym sprawne odnajdywanie dogodnych miejsc i terminów nauk przedmałżeńskich oraz spotkań w poradni życia rodzinnego. Więcej informacji w tym adres platformy znajduje się na parafialnej stronie internetowej oraz na stronie Duszpasterstwa Rodzin: www.rodzina.katowicka.pl