Ogłoszenia Duszpasterskie – 15 listopad 2020

33 NIEDZIELA ZWYK
ŁA 15.11.2020

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2.
W związku z tym liczba osób zgromadzonych w kościele nie może przekroczyć 56 osób.

1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele. a przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi
    w Potrzebie.Za wszelkie ofiary składamy gorące „Bóg zapłać”.
  3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  4. W środę po rannej Mszy św. Nowenna do M. B. U. Chorych, w piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

– W każdą środę o godz. 19.30

– W każdą sobotę od godz. 16.00, 0 16.30 Różaniec.

1. W sobotę 21 listopada o godz. 17.00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przedchrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. w salce
    na probostwie.
  2. W sobotę wspominamy św. Tarsycjusza, patrona ministrantów. Zapraszamy wszystkich ministrantów wraz z rodzicami na Mszę św. w niedzielę o godz. 17.00.
  3. W niedzielę 22 listopada nasz ks. wikary Łukasz Zagórski będzie obchodził swoje urodziny, serdecznie zapraszamy parafian na mszę św. o godz. 17:00 w jego intencji.
  4. W kancelarii parafialnej oraz w zakrystii są już do nabycia świece „Wigilijne Dzieło Pomocy”.
  5. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża
    w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie na akcję honorowego oddawania krwi,
    w niedzielę 22.11.2020 r. w Oratorium św. Józefa w godz. 9:00 – 14:00.