Ogłoszenia duszpasterskie – 14 sierpień

20 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
14 SIERPIEŃ 2022

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Jutro w poniedziałek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia N.M. Panny. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Jest to święto zwane świętem Matki Boskiej Zielnej, po mszach św. będziemy święcić wiązanki ziół i kwiatów. Kolekta w tym dniu na potrzeby naszej parafii.
  3. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do M.B.U.Ch., w piątek po rannej mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.
  5. W sobotę 20 sierpnia o godz. 17:00 msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 17:00 w salce na probostwie.
  6. W niedzielę 21 sierpnia odbędzie się pielgrzymka kobiet do sanktuarium Matki Bożej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich. Zapisy w zakrystii oraz kancelarii parafialnej. Koszt 30 zł, wyjazd z parkingu przy kościele o godz. 07:10.
  7. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remonty i inwestycje w naszym kościele.
  9. W kancelarii parafialnej i zakrystii można nabyć książkę o historii powstania naszej parafii.