Ogłoszenia duszpasterskie – 14 listopad

14 LISTOPADA 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Jutro w poniedziałek o godz. 18:00 zapraszamy na katechezę dla dorosłych w salce na probostwie.
    -w środę o godz. 19:30,
    – w sobotę od godz. 16:00.
  4. W środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do M. B. U. Chorych, w każdy piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę 20 listopada o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. w salce na probostwie.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 zapraszamy ministrantów z rodzicami na Mszę św.
    we wspomnienie św. Tarsycjusza – patrona ministrantów, po Mszy św. spotkanie w salce
    na probostwie.
  7. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje i remonty w naszym kościele.
  9. Przypominamy o przedłużeniu miejsca cmentarnego za zmarłych po 20 latach spoczywających
    na naszym cmentarzu.
  10. Pragniemy poinformować rodziców, którzy będą posyłali dzieci do Wczesnej i I Komunii o zmianie terminów. Począwszy od 2023 roku Wczesne Komunie będą zawsze 3 maja. Natomiast Komunia dzieci klas trzecich będzie zawsze w sobotę przed pierwszą niedzielą maja. W 2023 roku I Komunia będzie w sobotę 6 maja, a w 2024 roku komunia przypadnie 4 maja.