Ogłoszenia Duszpasterskie – 14 lipiec 2019

14 LIPIEC 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WŚSD. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

– w okresie wakacyjnym nie ma adoracji w środy.

1. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, zaś w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W sobotę 20 lipca o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. w salce na probostwie.
  3. W niedzielę 18 sierpnia o godz. 6:30 organizowany jest wyjazd pielgrzymka kobiet do Piekar, powrót po Nieszporach. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Koszt 30 – zł
  4. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  5. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na remont i inwestycje w naszym kościele.
  6. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.