Ogłoszenia Duszpasterskie – 14 czerwiec 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

14 CZERWIEC 2020

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
  2. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała – zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Eucharystycznych codziennie do Czwartku po wieczornych Mszach św. o 17:30.
    – w środę o godz. 19:30
    – w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W środę 17 czerwca nasz ks. proboszcz Piotr Makosz będzie obchodził swoje urodziny, serdecznie zapraszamy parafian na mszę św. o godz. 17:00 w jego intencji.
  6. W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NM Panny.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele.
  9. Cieszymy się z obecności wśród nas ks. Adama Masłowskiego. Niestety planowany wyjazd ks. Adama na Misje do RPA ze względu na panującą pandemię został odwołany. Ks. Adam pozostanie z nami do czasu ustania epidemii.
  10. Bardzo prosimy kierowców o nieparkowanie samochodów na drodze przed wejściem do kościoła i nieblokowanie dojazdu do sąsiednich posesji. Pieszych zaś prosimy o zejście na chodnik i nieblokowanie ulicy ks. Szyszki.
  11. Burmistrz Miasta Rydułtowy gorąco zaprasza mieszkańców do zgłaszania projektów w ramach kolejnej, III już Edycji Budżetu Obywatelskiego. Propozycje można składać do 15 czerwca drogą internetową lub w formie tradycyjnej w Urzędzie Miasta Rydułtowy. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami Budżetu Obywatelskiego na stronie: www.budzet.rydultowy.pl