Ogłoszenia Duszpasterskie – 13 wrzesień 2020

24 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
13 WRZESIEŃ 2020

1. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Składamy również gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
  3. Dzisiaj przypada Uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Pani Uśmiechniętej
    w Pszowie.
  4. Jutro w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zadbajmy o nasze przydrożne krzyże i w naszych domach. Podczas Mszy św. w tym dniu poświęcimy nasze krzyże, kolekta w tym dniu będzie przeznaczona na grób w Jerozolimie.
  5. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
  6. W piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

– w środę o godz. 19:30 i w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec

1. Rodzice, którzy pragną posłać swoje dzieci do Wczesnej Komunii Św. prosimy
    o zapisywanie ich w naszej kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
  2. Próby dzieci przystępujących do I Komunii św. dla poszczególnych grup w środę, czwartek i piątek po wieczornej Mszy św.
  3. Spotkanie dla rodziców kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 19:00 w kościele.
  4. Zapraszamy młodzież na spotkanie grupy młodzieżowej w piątek na godz. 18:00
    do salki na probostwie.
  5. Od poniedziałku 14 września w godzinach urzędowania kancelarii będą przyjmowane
    w pierwszej kolejności intencje mszalne za żywych (jubileusze, rocznice, urodziny). Intencje za zmarłych będą przyjmowane dopiero od 28 września.
  6. Zapraszamy chłopców na zbiórkę ministrantów w sobotę o godz. 9.00 do salki
    na probostwie. Dzieci Maryi mają swoje spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na remont i inwestycje w naszym kościele.