Ogłoszenia duszpasterskie – 13 czerwiec

11 NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać połowa zajmowanych miejsc czyli w kościele może przebywać 250 osób.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do MBUCh., zaś w piątek
    po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

w środę o godz. 19:30, w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec

1. W czwartek 17 czerwca nasz ks. proboszcz Piotr Makosz będzie obchodził swoje urodziny, serdecznie zapraszamy parafian na mszę św. o godz. 17:00 w jego intencji.
  2. W sobotę 19 czerwca o godz. 17:00 msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy św. o godz.17:30 w salce na probostwie.
  3. Od 27 czerwca rozpoczynają się wakacje. Księża wikarzy przyjmują intencje na wakacje.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remonty i inwestycje
    w naszym kościele.
  5. Zapraszamy na akcję oddawania krwi w sobotę 19.03.2021. przy sklepie BRICOMARCHE RYDUŁTOWY ul. Strzelców Bytomskich 41 w godz. 9:00 – 14:00.