Ogłoszenia duszpasterskie – 12 wrzesień

UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ,
12 WRZEŚNIA 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na poszkodowanych w Afganistanie. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu: -w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
  4. We wtorek 14 września przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zadbajmy o nasze przydrożne krzyże i w naszych domach. Podczas Mszy św. w tym dniu poświęcimy nasze krzyże.
  5. W Środę o godz. 16:00 Młodzież naszej Parafii przyjmie z rąk Ks. Biskupa Adama Wodarczyka Sakrament Bierzmowania, próba i spowiedź młodzieży będzie we wtorek o godz. 18:00.
  6. W sobotę w naszej parafii będzie miała miejsce I Komunia św. dzieci klas IV. Msze św. w intencji dzieci oraz ich rodziców będą o godz. 9:00 – klasa IV A; 10:30 – klasa IV B; 12:00 – klasa IV C.
  7. Próby i spowiedź przed I komunią będą w/g porządku:
    – środa 18:00 klasa IV A
    – czwartek 17:30 klasa IV B
    – piątek 17:30 klasa IV C
  8. W sobotę 18 września o godz. 17.00 Msza św. chrzcielna. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy św. o godz. 17.30 w salce na probostwie
  9. W każdą sobotę po rannej Mszy św. w salce na probostwie zbiórka Ministrantów. Dzieci Maryi mają swoje spotkania w soboty o godz. 10.00
  10. Od poniedziałku 20 września w godzinach urzędowania kancelarii będą przyjmowane intencje mszalne za żywych (jubileusze, rocznice, urodziny). Intencje za zmarłych będą przyjmowane dopiero od 4 października.
  11. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.