Ogłoszenia Duszpasterskie – 12 maj 2019

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA
12 MAJ 2019

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Jest to szczególny dzień modlitw za powołanych i o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Przez cały tydzień modlimy się o powołania do służby Bożej.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. Zapraszamy parafian przez cały miesiąc maj do udziału w Nabożeństwach majowych o godz. 17:30, zaś w soboty i niedziele o godz. 16:30.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

– w środę o godz. 19:30
– w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Nabożeństwo Majowe.

1. W czwartek 16 maja po Nabożeństwie Majowym zapraszamy na spotkanie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
  2. W sobotę 18 maja godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. w salce na probostwie.
  3. Dzieci Maryi w każdą sobotę zapraszają na swoje spotkania do salki na probostwie.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele.
  5. Przypominamy narzeczonym, że powinni się zgłosić w kancelarii parafialnej w celu spisania protokołu przedmałżeńskiego minimum na 3 miesiące przed planowanym ślubem.
  6. W niedzielę 26 maja o godz. 06:30 jest organizowany wyjazd mężczyzn i młodzieńców na pielgrzymkę stanową do Piekar. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, cena 20 zł
  7. Organizowany jest dekanalny wyjazd młodzieży na Lednicę w dniu 1 czerwca. Osoby zainteresowane wyjazdem proszone są o bezpośredni kontakt z ks. Łukaszem.
  8. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 2 w Rydułtowach oraz Klub Sportowy „Naprzód Rydułtowy” zapraszają absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych do klas technikum o profilu piłka nożna. Obowiązkowe testy sprawnościowe przeprowadzone zostaną w czwartek 23 maja o godz. 16.00 na terenie obiektów sportowych szkoły przy ul. Obywatelskiej. Szczegóły na stronie szkoły i klubu.