Ogłoszenia Duszpasterskie – 12 lipiec 2020

15 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
12 LIPIEC 2020

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek Koronka
    do Miłosierdzia Bożego.
  2. W sobotę 18 lipca o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. około 17:30 w salce na probostwie.
  3. W okresie wakacyjnym Msze św. codziennie rano i wieczorem.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na remont i inwestycje naszego kościoła.
  5. W sobotę 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców. W związku z tym w sobotę 25 lipca po wieczornej Mszy św. i w niedzielę 26.07. po każdej Mszy św. będzie udzielone błogosławieństwo dla kierowców i ich pojazdów.
  6. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  7. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich mogących oddać krew mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się dzisiaj w godz. 9:00 – 14:00 w Domku Marii przy parafii p.w. św. Jerzego w Rydułtowach , rejestracja dawców do godz. 13:30.