Ogłoszenia Duszpasterskie – 11 sierpień 2019

11 SIERPIEŃ 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Przeżywamy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości zachęcamy do abstynencji. Księga trzeźwościowa, w której można zadeklarować swoją abstynencję umieszczona jest na stoliku przy chrzcielnicy.
  3. W czwartek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia N.M. Panny. Porządek Mszy św. Jak w niedzielę. Jest to święto zwane świętem Matki Boskiej Zielnej, po mszach św. będziemy święcić wiązanki ziół i kwiatów.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
  5. W piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W sobotę 17 sierpnia o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. około godz. 17:30 w salce na probostwie.
  2. W przyszłą niedzielę 18 sierpnia o godz. 6:30 wyjazd na pielgrzymkę kobiet do Piekar, powrót po Nieszporach. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Koszt 30 – zł
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele.
  4. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.