Ogłoszenia Duszpasterskie – 11 sierpień 2019

Ogłoszenia Duszpasterskie – 11 sierpień 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

19 NIEDZIELA ZWYKŁA

11 SIERPIEŃ 2019

 

  1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Przeżywamy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości zachęcamy do abstynencji. Księga trzeźwościowa, w której można zadeklarować swoją abstynencję umieszczona jest na stoliku przy chrzcielnicy.
  3. W czwartek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia N.M. Panny. Porządek Mszy św. Jak w niedzielę. Jest to święto zwane świętem Matki Boskiej Zielnej, po mszach św. będziemy święcić wiązanki ziół i kwiatów.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
  5. W piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

  1. W sobotę 17 sierpnia o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. około godz. 17:30 w salce na probostwie.
  2. W przyszłą niedzielę 18 sierpnia o godz. 6:30 wyjazd na pielgrzymkę kobiet do Piekar, powrót po Nieszporach. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Koszt 30 – zł
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele.
  4. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.