Ogłoszenia duszpasterskie – 11 kwiecień

2 NIEDZIELA wielkanocna MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 11.04.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 20 m2 czyli w kościele może przebywać 30 osób.

1. Dzisiejszą 2 Niedzielę Wielkanocną, obchodzimy jako święto Miłosierdzia Bożego, w tym dniu rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Caritas Archidiecezji. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. We wtorek o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie lektorów i kantorów.
  3. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek po rannej mszy św. Koronka
    do Miłosierdzia Bożego.

w środę o godz. 19:30, w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W sobotę 17 kwietnia o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka dla rodziców i rodziców chrzestnych w piątek po wieczornej mszy św. około godz. 17:30 w salce na probostwie.
  2. Przyszła niedzielę będziemy obchodzić jako Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele.
  4. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.