Ogłoszenia Duszpasterskie – 10 luty 2019

5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 LUTY 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont Kolegium Polskiego w Rzymie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Jutro w poniedziałek 11 lutego przypada wspomnienie NM Panny z Lourdes, jest to Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chorych na Mszę św. w ich intencji na godz. 10:00. Po Mszy św. będzie błogosławieństwo Lourdzkie. Prosimy rodziny o dowiezienie chorych na Mszę św.

3. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

– w środę adoracja wspólnotowa o godz. 19.30
    – w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.
  5. W sobotę 16 lutego o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przedchrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych po Mszy św. wieczornej około 17:30 w salce na probostwie.

6. Kolekta przyszłej 3 niedzieli miesiąca przeznaczona będzie na remont i inwestycje naszego kościoła.

7. W dniach 8-10 marca br. Wspólnota Matki Miłosiernego z Pszowa zaprasza na rekolekcje-kurs Nowe Życie. Jest to weekend spotkania z Bogiem, spojrzenia razem z Nim na swoje życie oraz okazja do zyskania nowej perspektywy. Kurs będzie odbywał się w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Boromeuszek w Pszowie. Szczegółowe informacje można znaleźć na plakatach lub na w zakładce Kurs Nowe Życie na stronie internetowej parafii Narodzenia NMP w Pszowie. Zapisy na stronie internetowej: jezusmilosierny.pl pod artykułem Kurs Nowe Życie w Pszowie. Serdecznie zapraszamy!