Ogłoszenia Duszpasterskie – 09 sierpień 2020

19 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
09 SIERPIEŃ 2020

1. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. W związku z ogłoszeniem przez władzę państwową „Czerwonej Strefy” przypominamy, że w kościele w czasie nabożeństw może uczestniczyć – 1 osoba na 4 m2 i 150 osób na zewnątrz. W naszej parafii powierzchnia kościoła wynosi 700 m2. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. W sobotę 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia N.M. Panny. Porządek Mszy św. Jak w niedzielę. Jest to święto zwane świętem Matki Boskiej Zielnej, po mszach św. będziemy święcić wiązanki ziół i kwiatów.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
  5. W piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W sobotę 15 sierpnia o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. około godz. 17:30 w salce na probostwie.
  2. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na remonty i inwestycje w naszej parafii.
  3. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.