Ogłoszenia duszpasterskie – 09 maj

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

09.05.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2 czyli w kościele może przebywać 60 osób.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe, podczas których modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże dla pracujących na roli i prosić o łaski Boże w każdej ludzkiej pracy. Nabożeństwa będą miały następujący porządek:
    – Poniedziałek po rannej mszy św. nabożeństwo przy krzyżu przed kościołem
    – Wtorek w ramach nabożeństwa majowego o 17:30
    – Środa nabożeństwo po Mszy świętej porannej przy krzyżu na cmentarzu.
  3. Zapraszamy Parafian na Nabożeństwa Majowe, w tygodniu po wieczornej Mszy św.
    o godz. 17.30, zaś w soboty i niedziele o godz. 16.30.
  4. We wtorek o godz.16:20 spotkanie i konferencja Róż Różańcowych, a o godz. 18:30 spotkanie Grupy Lektorów i Kantorów
  5. W piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

w środę o godz. 19:30, w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Nabożeństwo Majowe.

1. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy 8B zapraszamy w piątek
    na spowiedź i Mszę św. z konferencją o godz. 18:10.
  2. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3. W sobotę 15 maja o godz. 17:00 Msza św. chrzcielna i za roczne dzieci. Nauka przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. około 17:30 w salce na probostwie.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na inwestycje i remont w naszym kościele.
  6. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.