Ogłoszenia Duszpasterskie – 08 wrzesień 2019

23 NIEDZIELA ZWYKŁA 08 WRZESIEŃ 2019

1. Witamy w naszej parafii ks. Pawła Czyrnika, który będzie głosił kazania przygotowujące naszą parafię do wizytacji ks. biskupa Adama Wodarczyka.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na budowę domu rekolekcyjnego w Piekarach Śląskich. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać!
  3. Dzisiaj przypada Uroczystość odpustowa ku czci Matki Bożej Pani Uśmiechniętej w Pszowie. Pamiętajmy w modlitwie o pielgrzymujących z naszej parafii.
  4. W poniedziałek o godz.19:00 będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Młodzież przynosi na to spotkanie wypełnione deklaracje otrzymane w miniony piątek jest to warunek konieczny do przyjęcia bierzmowania.
  5. W środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do M. B. U. Chorych,
    w piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

– W każdą środę godz. 19:30 zapraszamy wszystkich parafian na wspólne czuwanie przed – Najświętszym Sakramentem.

– W każdą sobotę o godz. 16.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 16.30 Różaniec i możliwość przystąpienia do Sakramentu pokuty.

1. W czwartek Uroczystość NM Panny Piekarskiej, w sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Pamiętajmy o przyozdobieniu krzyży przydrożnych.
  2. W Czwartek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na spotkanie rodziców młodzieży przyjmującej w październiku sakrament bierzmowania.
  3. W piątek 13 września o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie grupy młodzieżowe w salce na probostwie.
  4. W piątek o godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie Radę Parafialną do salki na probostwie.
  5. Odwiedziny chorych w sobotę 14 września. Chorych zgłaszać można w zakrystii po każdej Mszy św., zaś w Kancelarii Parafialnej w godzinach urzędowania.
  6. Rodzice, którzy pragną posłać swoje dzieci do Wczesnej Komunii Św. prosimy o zapisywanie ich w naszej kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
  7. 14 września młodzież naszej parafii zaprasza na spotkanie modlitewne w ramach wielkiej, ogólnopolskiej inicjatywy „POLSKA POD KRZYŻEM”. Modlić się będziemy w intencji nawrócenia i odnowy wiary w naszych rodzinach, społeczności i Ojczyźnie. Początek o godzinie 15:00 POD KRZYŻEM przy skrzyżowaniu ulic Piecowskiej – Szyszki.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na remont i inwestycje w naszym kościele. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  9. Od poniedziałku 16 września w godzinach urzędowania kancelarii będą przyjmowane w pierwszej kolejności intencje mszalne za żywych (jubileusze, rocznice, urodziny). Intencje za zmarłych będą przyjmowane dopiero od 30 września.
  10. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.