Ogłoszenia Duszpasterskie – 08 listopad 2020

32 NIEDZIELA ZWYK
ŁA

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2.
W związku z tym liczba osób zgromadzonych w kościele nie może przekroczyć 56 osób.

1. Kolekta dzisiejszej przeznaczona jest na renowację katowickiej katedry.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu
    – w środę o godz. 19.30
    – sobotę od 16.00, o godz. 16.30 Różaniec.
  3. W środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do M. B. U. Chorych, w piątek po rannej Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę 11 listopada przypada wspomnienie św. Marcina z Tours to także Święto Niepodległości. Zapraszamy parafian do udziału w Mszy św. w intencji Ojczyzny o godz. 9.00. W tym dniu kancelaria będzie nieczynna.
  5. Przypominamy o przedłużeniu miejsca cmentarnego za zmarłych po 20 latach spoczywających na naszym cmentarzu.
  6. Odwiedziny chorych w sobotę 14 listopada. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  7. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
  8. W przyszłą niedzielę kolekta na remonty i inwestycje w naszym kościele, a przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.