Ogłoszenia Duszpasterskie – 08 grudzień 2019

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY 08 GRUDZIEŃ 2019

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać. Przed kościołem po każdej mszy św. zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  2. Dziś o godz.11:00 Msza św. w int. Dzieci Maryi oraz ich rodziców. W czasie tej Mszy Dzieci Maryi przyjmą medaliki Niepokalanej.
  3. Dzisiaj od godz. 12:00 – 13:00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament jest to tzw. „Godzina Łaski” dla całego świata. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy
  4. Od poniedziałku do piątku zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież oraz chętnych na „RORATY” o godz. 17:00. Prosimy o ofiarowanie na roratnie nagrody dla naszych dzieci: słodyczy i przyborów szkolnych.
  5. We wtorek 10 grudnia po wieczornej Mszy św. spotkanie Grupy Lektorów i Kantorów.
  6. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do M.B.U. Chorych.
  7. W każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  8. W piątek o 18.15 zapraszamy na spotkanie grupy młodzieżowej do salki na probostwie.

– w każdą środę o godz. 19.30 i w sobotę od godz. 16.00 o 16.30 Różaniec.

1. W każdą sobotę w okresie Adwentu zapraszamy o godz. 8:00 na „Roraty dla Dorosłych” połączonych z kazaniami. Najbliższy temat: Jan Chrzciciel – wołanie pełne troski.
  2. W miesiącu grudniu są jeszcze wolne intencje można zamówić je w kancelarii lub zakrystii.
  3. W przyszłą niedzielę 15 grudnia gościć będziemy Misjonarzy Oblatów wygłoszą oni Słowo Boże, a po mszy będzie można zakupić przed kościołem kalendarze misyjne.
  4. Naszych chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą duszpasterską przed świętami
    w sobotę 21 grudnia. Można ich zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej
  5. W kancelarii są do nabycia opłatki oraz świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
  6. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na remont i inwestycje naszego kościoła.
  7. Trwają odwiedziny kolędowe, plan kolędy wywieszony jest w gablotce i na naszej stronie internetowej. Odwiedziny w tygodniu rozpoczynamy od godz. 15.00 a w soboty i niedziele od godz. 14.00.
  8. Chór „Lira” zaprasza wszystkich miłośników muzyki i śpiewu do swoich szeregów. Próby chóru odbywają się w poniedziałki i czwartki w Bibliotece Miejskiej o godz. 17:00.