Ogłoszenia Duszpasterskie – 07 luty 2021

07.02.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2 czyli w kościele może przebywać 56 osób.

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  2. Drugi wtorek miesiąca po wieczornej Mszy spotkanie Grupy Lektorów i Kantorów.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. nabożeństwo do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej mszy św Koronka do Miłosierdzia Bożego
    w środę o godz. 19:30
    w sobotę od 16.00 o 16.30 Różaniec.
  5. W czwartek 11 lutego przypada wspomnienie NM Panny z Lourdes, jest to Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji zapraszamy chorych i starszych parafian na Mszę św. w ich intencji na godz. 10:00. Po Mszy św. będzie błogosławieństwo Lourdzkie. Prosimy rodziny o dowiezienie chorych na Mszę św.
  6. W ramach przygotowania do Bierzmowania zapraszamy młodzież klasy 8b na spowiedź i Mszę św.
    z konferencją w piątek o godz. 17:45.
  7. Odwiedziny chorych i starszych parafian w sobotę 13 lutego. Chorych można zapisywać w zakrystii po każdej Mszy św., zaś w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do piątku włącznie
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  9. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.