Ogłoszenia Duszpasterskie – 07 lipiec 2019

07 LIPIEC 2019

1. Dzisiaj w naszej parafii przypada Odpust Parafialny. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej kaznodzieję ks. Adriana Pawłowskiego
  2. Zapraszamy dziś o godz. 16.00 na uroczyste Nieszpory Odpustowe połączone z błogosławieństwem Lourdzkim.
  3. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, zaś w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W okresie wakacyjnym Msze św. codziennie rano i wieczorem.
  3. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  4. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na WŚSD w Katowicach.
  5. W związku z remontem schodów do kościoła bardzo prosimy o szczególną ostrożność i uwagę na wejściu do kościoła. Za wszelkie niedogodności związane z remontem bardzo przepraszamy.
  6. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.