Ogłoszenia Duszpasterskie – 07 czerwiec 2020

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

07 CZERWIEC 2020

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
  2. Dziś obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Porządek Mszy św. tak jak w niedziele. Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne jak również warunki terenu wokół kościoła nie będzie Procesji Bożego Ciała. W zamian po każdej mszy św. będzie Nabożeństwo Eucharystyczne. Po Mszy św. o godz.11:00 będzie okazja adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.

– w środę o godz. 19:30
– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Bierzmowanie naszej młodzieży odbędzie się w sobotę 13 czerwca. Ze względu na stan epidemiologiczny młodzież przyjmie sakrament w dwóch grupach o godz.10:00 i o godz.12:00. Próby i spowiedź przed bierzmowaniem odbędą się w piątek 12 czerwca. Grupa I o godz. 1030Grupa II o godz.1200
  3. Kancelaria parafialna czynna codziennie od godz. 8:00 – 10:00 oraz w poniedziałek
    i piątek od 16:00 – 17:00.
  4. Bardzo prosimy kierowców o nieparkowanie samochodów na drodze przed wejściem do kościoła i nieblokowanie dojazdu do sąsiednich posesji. Pieszych zaś prosimy o zejście na chodnik i nieblokowanie ulicy ks. Szyszki.
  5. Burmistrz Miasta Rydułtowy gorąco zaprasza mieszkańców do zgłaszania projektów w ramach kolejnej, III już Edycji Budżetu Obywatelskiego. Propozycje można składać do 15 czerwca drogą internetową lub w formie tradycyjnej w Urzędzie Miasta Rydułtowy. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami Budżetu Obywatelskiego na stronie: www.budzet.rydultowy.pl