Ogłoszenia Duszpasterskie – 07 czerwiec 2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – 07 czerwiec 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

07 CZERWIEC 2020

 1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
 2. Dziś obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Porządek Mszy św. tak jak w niedziele. Ze względu na ograniczenia epidemiologiczne jak również warunki terenu wokół kościoła nie będzie Procesji Bożego Ciała. W zamian po każdej mszy św. będzie Nabożeństwo Eucharystyczne. Po Mszy św. o godz.11:00 będzie okazja adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

– w środę o godz. 19:30
– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

 1. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 2. Bierzmowanie naszej młodzieży odbędzie się w sobotę 13 czerwca. Ze względu na stan epidemiologiczny młodzież przyjmie sakrament w dwóch grupach o godz.10:00 i o godz.12:00. Próby i spowiedź przed bierzmowaniem odbędą się w piątek 12 czerwca. Grupa I o godz. 1030Grupa II o godz.1200
 3. Kancelaria parafialna czynna codziennie od godz. 8:00 – 10:00 oraz w poniedziałek
  i piątek od 16:00 – 17:00.
 4. Bardzo prosimy kierowców o nieparkowanie samochodów na drodze przed wejściem do kościoła i nieblokowanie dojazdu do sąsiednich posesji. Pieszych zaś prosimy o zejście na chodnik i nieblokowanie ulicy ks. Szyszki.
 5. Burmistrz Miasta Rydułtowy gorąco zaprasza mieszkańców do zgłaszania projektów w ramach kolejnej, III już Edycji Budżetu Obywatelskiego. Propozycje można składać do 15 czerwca drogą internetową lub w formie tradycyjnej w Urzędzie Miasta Rydułtowy. Zachęcamy do zapoznania się z zasadami Budżetu Obywatelskiego na stronie: www.budzet.rydultowy.pl