Ogłoszenia Duszpasterskie – 06 wrzesień 2020

Ogłoszenia Duszpasterskie – 06 wrzesień 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
23 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
06 WRZESIEŃ 2020

 1. Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana.
 2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Składamy również gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.
 3. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
 4. W piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

– w środę o godz. 19:30 i w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec

 1. W przyszłą sobotę 12 września objazd chorych i starszych parafian. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej mszy św. lub kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
 2. Rodzice, którzy pragną posłać swoje dzieci do Wczesnej Komunii Św. prosimy o zapisywanie ich w naszej kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania.
 3. Od poniedziałku 14 września w godzinach urzędowania kancelarii będą przyjmowane w pierwszej kolejności intencje mszalne za żywych (jubileusze, rocznice, urodziny). Intencje za zmarłych będą przyjmowane dopiero od 28 września.
 4. W środę o 17.45 zapraszamy do kościoła młodzież z klas 8 na spotkanie organizacyjne w ramach przygotowania do bierzmowania. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się 17 września o godz. 18.00 w kościele.
 5. Zapraszamy chłopców na zbiórkę ministrantów w sobotę o godz. 9.00 do salki na probostwie.
 6. Zapraszamy dziewczynki na spotkanie Dzieci Maryi w każdą sobotę o godz. 10.00.
 7. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Narodzenia NM Panny w Pszowie.
 8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.