Ogłoszenia Duszpasterskie – 06 październik 2019

27 NIEDZIELA ZWYKŁA 06 PAŹDZIERNIK 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Jutro w poniedziałek Wspomnienie M.B. Różańcowej.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, w soboty i niedziele o godz. 16.30. Przypominamy wiernym o możliwości zyskania odpustu zupełnego przez wypełnienie tej pobożnej praktyki.
  4. W środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do M. B. U. Chorych, w piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

– W każdą środę godz. 19:30 zapraszamy na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu

– W każdą sobotę o godz. 16.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 16.30 Różaniec i możliwość przystąpienia do Sakramentu pokuty

1. Młodzież zapraszamy w piątek na spotkanie do salki o godz. 18:15.
  2. Dzieci Maryi zapraszamy na spotkania w każdą sobotę na godz. 9:00 do salek na probostwie.
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” (Dzień Papieski)
  4. W kancelarii w godzinach urzędowania przyjmowane są intencje mszalne za zmarłych na 2020 r.
  5. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na naszą parafię.
  6. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.