Ogłoszenia duszpasterskie – 06 marca

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
06.03.2022

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana

1. Dzisiejsza kolekta to jałmużna postna. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu-Niedziela Trzeźwości. Zachęcamy wiernych do abstynencji od napojów alkoholowych i danie świadectwa poprzez wpis do księgi Abstynencji.
  3. W Wielkim Poście zapraszamy w niedziele o godz. 16:15 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi ks. diakon Mikołaj Kupka. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątki po wieczornej Mszy św. W czasie Drogi Krzyżowej czytane będą zalecki za zmarłych, które można składać w zakrystii przed nabożeństwem. Dzieci szkolne zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdą sobotę o godz. 10:00.
  4. W środę po rannej Mszy św. nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.
  6. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie w kościele rodziców dzieci przygotowujących sie do I Komunii św.
  7. We wtorek o godz. 16:40 w kościele spotkanie Róż Różańcowych.
  8. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na naszą parafię a przed kościołem po każdej mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundusz Misyjny ad Gentes.
  9. Odwiedziny chorych i starszych parafian w sobotę 12 marca. Chorych można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania oraz zakrystii po każdej mszy św.
  10. W kancelarii parafialnej są już do nabycia paschaliki wielkanocne w cenie 8 zł.
  11. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.