Ogłoszenia duszpasterskie – 06 czerwiec

06.06.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2 czyli w kościele może przebywać 60 osób.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dziś o godz. 16:30 nabożeństwo Eucharystyczne w ramach Oktawy Bożego Ciała.
  3. Zapraszamy parafian w ramach Oktawy Bożego Ciała na Nabożeństwa Eucharystyczne codziennie po wieczornej Mszy o godz.17:30
  4. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. We wtorek o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Grupę Lektorów i Kantorów.
  6. W środę po rannej mszy św. nabożeństwo do MBUCh., zaś w piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

w środę o godz. 19:30, w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec

1. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy w piątek o godz. 18.00 na spowiedź i Mszę św. z konferencją.
  2. W sobotę 12 czerwca odwiedziny chorych parafian. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej mszy św. oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby naszej parafii.