Ogłoszenia duszpasterskie – 05 wrzesień

23 NIEDZIELA ZWYKŁA 05 WRZEŚNIA 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Róże Różańcowe zapraszamy we wtorek o godz. 16.15 na konferencję i wspólny różaniec do naszego kościoła.
  3. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu: -w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec
  5. Od 6 września w kancelarii parafialnej zapisy dzieci do wczesnej Komunii św.
  6. W środę 8 września zapraszamy do parafii M.B. Uśmiechniętej w Pszowie na sumę odpustową o godz. 17.00 oraz na Apel Maryjny o godz. 20.30. Chętnych parafian zapraszamy na pieszą pielgrzymkę do Pszowa wyjście z naszego parkingu o godz. 15.30 powrót do domu będzie we własnym zakresie.
  7. W piątek 10 września o godz. 19.00 spotkanie w salce na probostwie Rady Parafialnej.
  8. W każdą sobotę po rannej Mszy św. w salce na probostwie zbiórka Ministrantów. Dzieci Maryi mają swoje spotkania w soboty o godz. 10.00
  9. W sobotę 11 września odwiedziny chorych i starszych parafian. Chorych można zgłaszać codziennie w zakrystii po każdej mszy św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  10. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na poszkodowanych w Afganistanie.
  11. Polecamy wszystkim parafianom wydanie specjalne Gościa Niedzielnego w całości poświęconego Bł. Kar. Stefanowi Wyszyńskiemu oraz Bł. Róży Czackiej, cena tego wydania to 10 zł.
  12. Dzisiaj w niedzielę przy parafii pw. Św. Jerzego w Rydułtowach będzie funkcjonował mobilny zespół szczepień. Osoby zainteresowane zachęcamy do skorzystania z działań na rzecz profilaktyki zdrowotnej i zaszczepienia się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką Pfizer.