Ogłoszenia Duszpasterskie – 05 styczeń 2020

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

05 STYCZEŃ 2020

1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  2. Dziś świętujemy 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Zapraszamy o godz. 16:30 na wspólne kolędowanie wraz z Chórem „Lira”.
  3. Jutro przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. Święto Trzech Króli wspominające misterium objawienia się Słowa Wcielonego całemu światu. Porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Różaniec.

1. W okresie kolędowym nie ma wieczornych Mszy św. w tygodniu i czuwania w środy.
  2. Trwają odwiedziny kolędowe, plan kolędy wywieszony jest w gablotce i na naszej stronie internetowej. Odwiedziny w tygodniu rozpoczynamy od godz. 15.00 a w soboty i niedziele od godz. 14.00. Dodatkowa kolęda 12 stycznia od godz. 14:00. Zapisy w kancelarii.
  3. Są jeszcze wolne intencje w miesiącu styczniu i lutym.
  4. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  5. Od grudnia 2019 została uruchomiona platforma cyfrowa zapisów internetowych dla narzeczonych narzeczeni.katowicka.pl Ma ona na celu ułatwić narzeczonym sprawne odnajdywanie dogodnych miejsc i terminów nauk przedmałżeńskich oraz spotkań w poradni życia rodzinnego. Więcej informacji w tym adres platformy znajduje się na parafialnej stronie internetowej oraz na stronie Duszpasterstwa Rodzin: www.rodzina.katowicka.pl