Ogłoszenia Duszpasterskie – 05 maj 2019

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA

05 MAJ 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WŚSD. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dziś rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy wiernych do lektury Pisma Świętego.
  3. Zapraszamy parafian przez cały miesiąc maj do udziału w Nabożeństwach majowych o godz. 17:30, zaś w soboty i niedziele o godz. 16:30.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. Nowenna do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

– w środę o godz. 19:30
– w sobotę od godz. 16.00, o 16.30 Nabożeństwo Majowe.

1. Dzieci Maryi w każdą sobotę zapraszają na swoje spotkania do salki na probostwie.
  2. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  4. Przypominamy narzeczonym, że powinni się zgłosić w kancelarii parafialnej w celu spisania protokołu przedmałżeńskiego minimum na 3 miesiące przed planowanym ślubem.
  5. W niedzielę 26 maja o godz. 06:30 jest organizowany wyjazd mężczyzn i młodzieńców na pielgrzymkę stanową do Piekar. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  6. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich mogących oddać krew mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się w dniu 12.05.2019 r. na rydułtowskim rynku w Ambulansie w godz. 9:00 – 14:00, rejestracja dawców do godz. 13:30. W ramach akcji będzie możliwość zobaczenia od środka wozu bojowego Ochotniczej Straży Pożarnej w Rydułtowach.
  7. Burmistrz Miasta Rydułtowy serdecznie zachęca do wzięcia udziału w szkoleniu na temat nowych wzorów dokumentów wykorzystywanych przy realizacji zadań publicznych (oferta, umowa, sprawozdanie) 22 maja 2019 w godz. od 16.30 do 18.30 w Świetlicy Integracyjnej Klubu Seniora „Sami Swoi”, przy ul. Obywatelskiej 50/2 w Rydułtowach.