Ogłoszenia Duszpasterskie – 05 lipiec 2020

ŁA
UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA KU CZCI MATKI BOŻEJ UZDROWIENIA CHORYCH

05 LIPIEC 2020

1. Dzisiaj w naszej parafii przypada Odpust Parafialny. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Rafała Muchę naszego parafianina, tegorocznego kaznodzieję odpustowego.
  2. Zapraszamy dziś o godz. 16.00 na uroczyste Nieszpory Odpustowe.
  3. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, a przed kościołem po każdej Mszy św. zostanie przeprowadzona zbiórka na pomoc poszkodowanym na Podkarpaciu. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek Koronka
    do Miłosierdzia Bożego.
  2. W okresie wakacyjnym Msze św. codziennie rano i wieczorem.
  3. W sobotę 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa – patrona kierowców. W związku z tym w sobotę 25 lipca po wieczornej Mszy św. i w niedzielę 26.07. po każdej Mszy św. będzie udzielone błogosławieństwo dla kierowców i ich pojazdów.
  4. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.
  5. Miejski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Rydułtowach zaprasza bardzo serdecznie wszystkich mogących oddać krew mieszkańców naszego miasta na akcję honorowego oddawania krwi, która odbędzie się w dniu 12.07.2020 r. na Rydułtowskim Rynku w godz. 9:00 – 14:00, rejestracja dawców do godz. 13:30.