Ogłoszenia Duszpasterskie – 04 sierpień 2019

04 SIERPIEŃ 2019

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Przeżywamy miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości zachęcamy do abstynencji w tym miesiącu. Księga trzeźwościowa, w której można zadeklarować swoją abstynencję umieszczona jest na stoliku przy chrzcielnicy.
  3. We wtorek przypada Święto Przemienienia Pańskiego.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych.
  5. W każdy piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W niedzielę 18 sierpnia o godz. 6:30 organizowana jest pielgrzymka kobiet do Piekar, powrót po Nieszporach. Zapisy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Koszt 30 – zł
  2. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.