Ogłoszenia duszpasterskie – 04 kwiecień

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 04.04.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 20 m2 czyli w kościele może przebywać 30 osób.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj zapraszamy Parafian na godz. 16:30 na Uroczyste Nieszpory Wielkanocne.
  3. Jutro w poniedziałek II Święto Wielkanocy. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00, 12:15, 15:30 i 17:00. Tradycyjnie w II Święto Wielkanocy kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego i na KUL.
  4. Przyszłą niedzielę II wielkanocną, obchodzimy jako święto Miłosierdzia Bożego, rozpoczynające Tydzień Miłosierdzia.
  5. We wtorek o godz. 16:40 spotkanie i konferencja Róż Różańcowych.
  6. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych, w piątek po rannej mszy św. Koronka
    do Miłosierdzia Bożego.

w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na Caritas archidiecezji.
  2. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne,
    a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.

Z okazji radosnych Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia:

Niech radość poranka wielkanocnego przenika

Waszą codzienność.

Zmartwychwstały Pan niech obdarza Was swoją obecnością, miłością i potrzebnymi łaskami.

Przeżycie tajemnic Paschalnych niech umocni miłość do Boga i ludzi.