Ogłoszenia duszpasterskie – 03 październik

27 NIEDZIELA ZWYKŁA 03 PAŹDZIERNIKA 2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 75% zajmowanych miejsc.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WŚSD. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe do naszego kościoła od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty i niedziele o godz. 16:30.
  3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  4. W każdą środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do MBU Chorych, w każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W czwartek 7 października przypada Wspomnienie NM Panny Różańcowej, na Mszy św. wieczornej zostaną poświęcone Różańce dzieci komunijnych.
  6. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca po rannej mszy św. zapraszamy na nabożeństwo powołaniowe.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu: -w środę o godz. 19:30,
    – w sobotę od godz. 16:00.
  8. Odwiedziny chorych i starszych parafian w sobotę 9 października. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej mszy św. i w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  9. Od jutra w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania przyjmujemy również intencje za zmarłych na rok 2022.
  10. Zapraszamy młodzież począwszy od klas 8 na spotkanie oazowe w piątek o 18:30 w salce na probostwie.
  11. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  12. Z okazji Dnia papieskiego młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie przed kościołem rozprowadzała „kremówki”. Ofiary składane przy zakupie będą przeznaczone na wyjazdy i rekolekcje wakacyjne dla naszej młodzieży.
  13. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
    Bardzo dziękujemy wszystkim parafianom i nie tylko za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.