Ogłoszenia Duszpasterskie – 03 listopad 2019

31 NIEDZIELA ZWYKŁA 03 LISTOPAD 2019

1. Dzisiaj nasz parafianin Ks. Adam Masłowski w ramach homilii podzieli się z nami swoją pracą misyjną w Republice Południowej Afryki. Po Mszach św. zostanie przed kościołem przeprowadzona zbiórka na Jego pracę misyjną w RPA. Za złożone ofiary składamy gorące „Bóg zapłać”.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  3. Do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące można
    go uzyskać pod zwykłymi warunkami: nawiedzenie kościoła, odmówienie Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga, przyjęcie Komunii św., oraz nawiedzenie cmantarza.
  4. Do 8 listopada przed Mszą św. ranną wspominamy zmarłych zalecanych, a po Mszy św. wieczornej o godz. 17.30 zapraszamy na Różaniec za zmarłych zalecanych.
  5. W środę po rannej Mszy św. zapraszamy na Nowennę do M. B. U. Chorych, w piątek po rannej Mszy św. zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

– W każdą środę o godz. 19.30 zapraszamy na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu

– W każdą sobotę o godz. 16.00, Adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 16.30 Różaniec i możliwość przystąpienia do Sakramentu pokuty

1. W czwartek 7 listopada obchodzimy Uroczystość 37 rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła.
  2. Odwiedziny chorych w sobotę 9 listopada. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., jak również w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do piątku włącznie.
  3. W piątek o godz. 18:30 zapraszamy młodzież na Spowiedź św., następnie o godz. 19:00 Msza św. młodzieżowa.
  4. Przypominamy o przedłużeniu miejsca cmentarnego za zmarłych po 20 latach spoczywających na naszym cmentarzu.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii i zbiórka przed kościołem na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  6. W zakrystii można odebrać płytki ze zdjęciami z bierzmowania.