Ogłoszenia Duszpasterskie – 03.01. 2021

Ogłoszenia Duszpasterskie – 03.01. 2021

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

03.01.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2 czyli w kościele może przebywać 56 osób.

  1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  2. We wtorek w kościele o godz. 16.20 spotkanie członków Róż Różańcowych
  3. W środę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. Święto Trzech Króli wspominające misterium objawienia się Słowa Wcielonego całemu światu. Porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Kolekta przeznaczona jest na Misje.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca.
  5. W każdy piątek po rannej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu: w sobotę od godz. 16.00 o 16.30 Różaniec.
  7. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszystkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii. Pragniemy również poinformować, że w kancelarii parafialnej istnieje możliwość bezgotówkowego przekazywania ofiar za Msze św.
  8. Nie ma w tym roku tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich, zwanych kolędą. Parafian zapraszamy na Msze św. „kolędowe” w intencji mieszkańców poszczególnych ulic według porządku zamieszczonego w naszej gablotce oraz na naszej stronie internetowej. Po Mszy św. zapraszamy na wspólne kolędowanie. W czasie Mszy św. „kolędowych”:

– ministranci będą rozprowadzać pobłogosławioną kredę i mirrę. Ofiary złożone ministrantom będą przeznaczone na wakacyjne rekolekcje

– zostanie także zebrana kolekta „kolędowa” na potrzeby Parafii. Bóg zapłać za ofiary i za zrozumienie zaistniałej sytuacji.