Ogłoszenia Duszpasterskie – 02 sierpień 2020

18 NIEDZIELA ZWYK
ŁA
02 SIERPIEŃ 2020

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj przypada odpust Porcjunkuli. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, gdy nawiedzą kościół parafialny, odmówią Ojcze Nasz i Zdrowaś Maryjo oraz spełnią zwykłe warunki odpustu.
  3. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, po rannej Mszy św. Nabożeństwo powołaniowe, I piątek miesiąca po rannej mszy św. nabożeństwo do NSP Jezusa.

-w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec

1. W przyszłą sobotę 8 sierpnia odwiedziny chorych i starszych Parafian. Chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej Mszy św., zaś w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  2. W okresie wakacyjnym Msze św. codziennie rano i wieczorem.
  3. W okresie wakacji kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek i środę rano od godz. 8:00 – 10:00 w piątek po południu 16:00 – 17:00, wtorek i czwartek kancelaria jest nieczynna.
  4. W trwającym okresie wakacji i urlopów zachęcamy wiernych do poświęcenia więcej czasu na modlitwę, czytanie Pisma św., książek i czasopism religijnych.