Ogłoszenia duszpasterskie – 02 maj

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

02.05.2021

Przypominamy wszystkim parafianom o obowiązku zakładania maseczek w kościele oraz zachowania bezpiecznej odległości. Zachęcamy również do przyjmowania komunii św. na rękę
u wyznaczonego do tego kapłana. Zgodnie z przepisami państwowymi w czasie liturgii w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2 czyli w kościele może przebywać 60 osób.

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na WŚS Duchowne. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. W poniedziałek 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. tak jak
    w niedzielę.
  3. Zapraszamy Parafian przez cały miesiąc na Nabożeństwa Majowe, w tygodniu
    po wieczornej Mszy św. o godz. 17.30, zaś w soboty i niedziele o godz. 16.30.
  4. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych.

w środę o godz. 19:30, w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Nabożeństwo Majowe.

1. W tym tygodniu przypada: I czwartek miesiąca – po rannej mszy św. nabożeństwo powołaniowe, I piątek miesiąca po rannej mszy św. nabożeństwo do NSP Jezusa.
  2. Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy 8A zapraszamy w piątek
    na spowiedź i Mszę św. z konferencją o godz. 18:10.
  3. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  4. W sobotę 8 maja odwiedziny chorych parafian. Chorych można zgłaszać w zakrystii
    po każdej Mszy św. zaś w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania do piątku włącznie.
  5. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.