Ogłoszenia Duszpasterskie –02 czerwiec 2019

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

2 CZERWIEC 2019

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy o 16:30 na Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  3. We wtorek 4 czerwca przypada w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. Zapraszamy przez cały tydzień po wieczornej Mszy św. na Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. We wtorek o godz. 19:00 zebranie rady parafialnej w salce na probostwie.

– w środę o godz. 19:30
– w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Różaniec.

1. W każdą środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca po mszy porannej nabożeństwo powołaniowe oraz I piątek po rannej mszy św. Nabożeństwo do NSP Jezusa. Spowiedź dla dzieci szkolnych w czwartek od godz. 16:00.
  3. Młodzież naszej parafii zapraszamy w piątek na Mszę św. młodzieżową o godz. 19:00, zaś spowiedź dla młodzieży przed Mszą o godz. 18:30.
  4. Dzieci Maryi w każdą sobotę zapraszają na swoje spotkania do salki na probostwie.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
  6. 20 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja przejdzie ulicą Piecowską.
  7. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ.
  8. Pary narzeczeńskie pragnące zawrzeć sakramentalny związek małżeński prosimy o kontakt z Kancelarią Parafialną na 6 miesięcy przed planowanym terminem ślubu.
  9. Pilnie poszukujemy chętnych wolontariuszy na turnus rehabilitacyjny, który odbędzie się w ośrodku „Stawiska” na Kaszubach w terminie 13-28 lipca 2019.Obowiązkiem wolontariusza jest opieka nad wybraną osobą niepełnosprawną przez cały pobyt. Organizator Stowarzyszenie Razem prowadzi szkolenia dla wolontariuszy przed wyjazdem oraz zapewnia im bezpłatny pobyt na turnusie-MOŻLIWOŚĆ ZALICZENIA PRAKTYK Bliższe szczegółowe informacje pod adresem kontaktowym: aniajaszczuk@wp.pl