Ogłoszenia duszpasterskie – 01 maja

3 NIEDZIELA wielkanocna – 01.05.2022

1. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  2. We wtorek 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 7:30; o godz.10:00 dzieci Wczesnokomunijne przystąpią do I Komunii i o godz.17:00
  3. Zapraszamy Parafian przez cały miesiąc na Nabożeństwa Majowe, w tygodniu po wieczornej Mszy św. o godz. 17.30, zaś w soboty i niedziele o godz. 16.30.
  4. W środę po rannej Mszy św. Nabożeństwo do MBU Chorych.

w sobotę od godz. 16:00, o 16:30 Nabożeństwo Majowe.

1. W tym tygodniu przypada: I czwartek, piątek i sobota miesiąca po rannych mszach św. nabożeństwa okolicznościowe.
  2. W piątek 6 maja o godz. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej w salce na probostwie.
  3. Odwiedziny chorych parafian 7 maja, chorych można zgłaszać w zakrystii po każdej mszy św. jak również w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  4. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na WŚSD.
  5. Trwają zapisy na Boskie Kolonie na Mazurach dla dzieci, wyjazd 11 lipca, powrót 25 lipca.
    Koszt 1000 zł. Zapraszamy. Młodzież lub dorośli, którzy chcieliby pojechać na Boskie Kolonie jako wychowawcy proszeni są o kontakt z ks. Łukaszem. Mężczyźni, którzy chcieliby pomóc w rozbijaniu obozu dla dzieci na Mazurach w dniach od 18 -29 czerwca proszeni są o kontakt z ks. Łukaszem. Będą również potrzebne osoby do zwijania obozu od 12 sierpnia.
  6. Składamy wszystkim parafianom gorące podziękowania za wszelkie ofiary przelane na konto parafialne, a przeznaczone na remonty i utrzymanie naszej parafii.